O sZpitalu
O Szpitalu

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łapach jest podmiotem leczniczym niebędącym przedsiębiorcą, prowadzonym w formie samodzielnego publicznego zakładu opieki zdrowotnej. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łapach został utworzony na podstawie Zarządzenia Wojewody Białostockiego nr 145/98 z dnia 03.08.1998 r. wydanego na podstawie art. 36 i art. 53 ustawy z dnia 30 sierpnia 1991 r. o zakładach opieki zdrowotnej (Dz. U. Nr. 91 z 1991 r. poz. 408 z późn. zmianami) poprzez przekształcenie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łapach.

Jego funkcjonowanie reguluje statut zatwierdzony przez Radę Powiatu Białostockiego. Zakład prowadzi działalność w Łapach przy ul. Janusza Korczaka 23 na terenie Powiatu Białostockiego.

Zakład posiada nadany: NIP 966-13-19-909; REGON 050644804.

Poradnia Ginekologiczno-położnicza
Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc
Poradnia KArdiologiczna
Pracownia Badań Inwazyjnych Serca
Poradnia Nefrologiczna
Poradnia Neurologiczna
Cel Szpitala

Celem Zakładu jest prowadzenie działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych służących zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu zdrowia, podejmowaniu innych działań medycznych wynikających z procesu leczenia oraz promocja zdrowia.

Przedmiotem działalności Zakładu zgodnie ze statutem oraz wpisem do rejestru ewidencji jest:

• udzielanie stacjonarnych i całodobowych świadczeń zdrowotnych szpitalnych
  • udzielanie stacjonarnych i całodobowych świadczeń zdrowotnych innych niż szpitalne
  • udzielanie ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych
  • uczestniczenie w przygotowywaniu osób do wykonywania zawodu medycznego oraz kształceniu osób wykonujących zawód medyczny
  • promocja zdrowia
Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Poradnia Nefrologiczna
Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Poradnia Laryngologiczna
Poradnia Okulistyczna
0%

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur:

• Incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est.

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit.

Ilośc Pacjentów
Ilość Łóżek